MP - Mühendislik Plastikleri

Ravago Petrokimya, mühendislik plastikleri iş grubumuz standart ve kullanımı yaygın olan mühendislik plastiği ürünlerinin yanı sıra tamamen müşteriye ve uygulamaya özel formülasyonlu PP Kampoundları ENFLEN®, PA Kampoundları ENYLON® PBT Kampaundları ENESTER® ABS Kampoundları ENLAC®  markalarıyla pazara sunmaktadır.  

Yeni yatırımları ile mühendislik plastikleri üretiminde kapasite artışına giden Ravago Petrokimya Türkiye’de büyüyerek en önemli oyuncu olma hedefinde.

Ravago Petrokimya; otomotiv, beyaz eşya, elektrik, mobilya, inşaat ve yapı sektörleri başta olmak üzere pek çok sektöre müşteri odaklı mühendislik plastiği çözümleri sunarak, iç ve dış kaynaklarla beslenen sürekli bir araştırma ve geliştirme faaliyeti ile müşterilerine değer katmaktadır.

Ravago Haber

  • Ravaber Ravago ailesine katıldı.

    Yılda 110.000 ton taşyünü üretim kapasitesi ile sadece Türkiye'nin değil bulunduğu coğrafyanın en büyük taşyünü üreticisi Ravaber, Rav...
    11 Ocak 2018
  • RAVAGO expands TPE manufacturing to China

    Luxembourg, Effective 18th of Feb, 2016, the Ravago Group     Luxembourg-based plastics supplier Ravago has further expanded its already-strong p...
    19 Ocak 2016