PUR - Poliüretan Sistemler

Poliüretanın her alanında faaliyet gösteren firmamız kurulduğu günden itibaren siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını eksiksiz bir şekilde karşılayabilmek adına ürün çeşitliliğini ön planda tutmaktadır. 2013 yılı itibariyle yeni sistem evinde hem termoplastik hem de termoset poliüretan ailelerinden 300’ün üzerinde poliüretan sistemin üretimini gerçekleştirmektedir.

Üretmiş olduğumuz poliüretan sistemleri ana ürün gruplarımız Rijit Poliüretan Sistemleri, Kesintili Panel (DCP) poliüretan sistemleri , Kesintisiz Panel (CP) poliüretan sistemleri, Sprey Poliüretan Sistemler, Esnek Poliüretan Sistemleri , Kalıplı esnek poliüretan sistemleri, Kalıplı sünger sistemleri, Integral Skin sistemler,  Viskoelastikler, Yarı sert ürünler, RIM, Filtre Sistemleri,  Ayakkabı ve Taban Sistemleri , C.A.S.E (Kaplamalar – Katkı Maddeleri – Sızdırmazlık Malzemeleri – Elastomerler) Poliüretan Sistemleri ve Poliürea Sistemleri’nden oluşmaktadır.

Poliüretan sistemleri inşaat, otomotiv, beyaz eşya, mobilya-dekorasyon, ayakkabı, ulaşım, elektrik elektronik gibi çok çeşitli endüstrilerde kullanılmaktadır.

Ravago Haber

  • Ravaber Ravago ailesine katıldı.

    Yılda 110.000 ton taşyünü üretim kapasitesi ile sadece Türkiye'nin değil bulunduğu coğrafyanın en büyük taşyünü üreticisi Ravaber, Rav...
    11 Ocak 2018
  • RAVAGO expands TPE manufacturing to China

    Luxembourg, Effective 18th of Feb, 2016, the Ravago Group     Luxembourg-based plastics supplier Ravago has further expanded its already-strong p...
    19 Ocak 2016