Evoflex ® - Esnek Poliüretan Sistemler

Kalıplı esnek poliüretan sistemleri
Kalıplı esnek sünger ürün serimiz, genel olarak mobilya ve otomotiv pazarlarına hizmet vermektedir. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, sistemlerimiz, müşterilerimizin özel ihtiyaçları ve bildirilen ön koşullara doğrultusunda düzenlenmektedir. HR köpükler ile alev almaz ve düşük yoğunluklu sistemlerden, özel düşük emisyonlu köpüklere kadar çok geniş bir yelpazede, dayanıklı ve yüksek performanslı, esnek poliüretan sistemleri sunmaktayız.

Mobilya Pazarı > Kalıplı sünger sistemleri,
Integral skin sistemler, Viskoelastikler
Kalıplı esnek sünger ürün serimiz, düşük yoğunluklu sistemlerden (42 kg/m3 kalıp yoğunluğu), 140 kg/m3 yoğunluklu yüksek dirençli köpüklere kadar geniş bir yelpaze oluşturmaktadır. Formüllerimizde, farklı nihai ürün özelliklerinin elde edilebilmesini mümkün kılmak ve aynı zamanda ürün performansından ödün vermemek üzere, kalıp hatalarına, sıcaklık (kalıp/malzeme) farklılıkları ve geniş bir poliol/izosiyanat oran aralığına dirençli, dayanıklı ürünler ortaya koymayı hedeflemekteyiz. Kuruluşumuz bünyesindeki test merkezi, müşterilerimizin kalıpları kullanılarak yüksek basınçlı poliüretan enjeksiyon makinesinde üretilen tüm partilerin test edilmesine, böylece nihai ürün performans düzeyinin garanti altına alınmasına olanak sunmaktadır.

Otomotiv Pazarı > Kalıplı esnek köpük sistemleri,
Integral skin sistemler, Viskoelastikler,
Yarı sert ürünler, RIM, Filtre Sistemleri
Ravago Petrokimya, uzun yıllardır orijinal ekipman üreticilerinin (OEM) güçlü bir ortağı konumunda. Bu güçlü ortaklığın uzun vadede mümkün kılınması, otomotiv pazarının ortaya koyduğu, kalite sertifikaları, düşük emisyonlu ürünler gibi ihtiyaçların en yüksek seviyede anlaşılmasından, ayrıca her bir ürün partisinde, müşterilerimize ait kilit parametrelerin tam anlamıyla uygulanmasından geçmekte. Ravago Petrokimya, yüksek üretim hızlarını olanaklı kılmak amacıyla, aynı zamanda otomotiv pazarı için müşteri odaklı soğuk kür poliüretan sistemleri de formüle etmekte.

Yatak Endüstrisi > Viskoelastikler
Ravago Petrokimya olarak, köpüğün pnömatik özellikleri dolayısıyla viskoelastik karakter kazanan, en son teknoloji ürünü viskoelastik poliüretan ürünleri sunmaktayız. Bu teknoloji, köpük sertliğinin ortam sıcaklığına bağlı olarak dalgalanmasının önüne geçmektedir. Ek olarak, köpüğün nefes alması sağlanmakta ve genel anlamda dokunuş hissi ile konfor yukarı taşınmaktadır.

Ravago Haber

  • Ravaber Ravago ailesine katıldı.

    Yılda 110.000 ton taşyünü üretim kapasitesi ile sadece Türkiye'nin değil bulunduğu coğrafyanın en büyük taşyünü üreticisi Ravaber, Rav...
    11 Ocak 2018
  • RAVAGO expands TPE manufacturing to China

    Luxembourg, Effective 18th of Feb, 2016, the Ravago Group     Luxembourg-based plastics supplier Ravago has further expanded its already-strong p...
    19 Ocak 2016