Evopour® Evospray® - Rijit Poliüretan Sistemler

Rijit poliüretan ürün serimiz, yalıtım, cihaz imalatı, atık enerjinin korunumu, boşluk dolgu maddesi gibi klasik kullanım alanlarına yönelik ürünlerin yanında, yüksek yanma direncine sahip veya B1 yanmazlık sınıfı köpükler gibi özel seçeneklerin de yer aldığı, son derece geniş bir çeşitlilik sunuyor. Tüm rijit poliüretan formüllerimizde, bilgisayarlar tarafından yönetilen, insan hatasına yer bırakmayan tam otomatik üretim süreçleri aracılığıyla, ürün kalitesinde %100 istikrar hedeflemekteyiz. Ürün performansını daima öncelik listesinin en tepesinde bulunduran kuruluşumuz, yüksek kalite poliüretan çözümlerinde sektörün kalite kıstası haline gelmiş olmaktan gurur duymaktadır.

Kesintili Panel (DCP) poliüretan sistemleri
DCP poliüretan sistemlerimiz, yüksek işlevsel özellikler sergileyen bir temel rijit poliol ile viskozite ve akışı düzenleyen yardımcı poliollerin ve ayrıca işlevselliği güçlendirerek üstün mekanik özelliklerin ortaya çıkmasını sağlayan başka yardımcı poliollerin birleştirilmesi sonucunda elde edilmektedir. Tüm poliüretan sistemlerimiz gibi, DCP poliüretan sistemlerinde de 141b gazı bulunmamaktadır. Ravago, gelecek nesillere ve dünyamıza duyduğu saygı doğrultusunda, yalnızca çevre dostu şişirici maddeler kullanır.

Kesintisiz Panel (CP) poliüretan sistemleri
Değişik CP poliüretan ürünleri arasında, dış görünüş açısından ne kadar büyük benzerlik bulunursa bulunsun, daima pek çok önemli farklılığın ortaya çıkabildiğini biliyoruz. Bu nedenle, özel ürün tipleri kadar, CP poliüretan sistemleri gibi seri üretime dönük genel ürün tiplerinde de formüllerimizi müşteri ihtiyaçları doğrultusunda özel olarak düzenlemekteyiz. İstedikleri şey ister B1 sınıfı köpük, isterse 20 cm kalınlıkta panel olsun, müşterilerimize daima basit çözümler sunuyor, farklı ürün beklentileri için birden fazla poliüretan sistemine ihtiyaç duymalarını engellemeye çalışıyoruz.

Sprey Poliüretan Sistemler
Türk sprey poliüretan pazarının önde gelen isimlerinden biri olarak, müşterilerimize en yüksek sprey poliüretan kalitesini ve mükemmel yüzey yapısını sunuyor, uygulama yüzeyindeki dalgalanmalardan kaynaklanan fazla tüketimin önüne geçiyoruz. Yüksek yüzey sertliği ile, dayanıklı bir yüzey hissinin oluşmasını sağlıyor ve aynı zamanda üstün mekanik  ve yalıtım özellikleri kazandırıyoruz.

Diğer Sert Poliüretan Uygulamaları
Ravago Petrokimya, saygın müşterilerine, ihtiyaçlarını tam anlamıyla karşılayacak özel ürünler sunma felsefesinden hareket eder. Sert poliüretan ürün yelpazemizde, elektronik cihaz endüstrisinden inşaata ve hatta askerî roket taşıyıcılar gibi sıra dışı uygulama alanlarına kadar çok geniş bir alana yönelik olarak, su bazlı sistemlerden B1 tipi köpüklere 120’den fazla özel ürün yer almakta. İhtiyaçlarınızı bize bildirdiğinizde, sizin için en doğru ürünleri sunacağımızdan emin olabilirsiniz.

Ravago Haber

  • Ravaber Ravago ailesine katıldı.

    Yılda 110.000 ton taşyünü üretim kapasitesi ile sadece Türkiye'nin değil bulunduğu coğrafyanın en büyük taşyünü üreticisi Ravaber, Rav...
    11 Ocak 2018
  • RAVAGO expands TPE manufacturing to China

    Luxembourg, Effective 18th of Feb, 2016, the Ravago Group     Luxembourg-based plastics supplier Ravago has further expanded its already-strong p...
    19 Ocak 2016