Keypol® Keycoat® Keymold® Keyprime® Keyseal® Keyfloor® Keybond® Keysport® Keymold® Evonat® - C.A.S.E (Kaplamalar - Katkı Maddeleri Sızdırmazlık Malzemeleri Elastomerler)

KeyCOAT S 600: XPS ve EPS gibi polimer tabanlı malzemeler için, çözücü içermeyen kaplama.

KeyCOAT TC 680: U.V. ve aşınmaya karşı koruma sağlamak üzere, KeyFLOOR endüstriyel zemin sistemi için yüzey kaplama malzemesi.

KeyMOLD RTV 25A: Poliüretan tabanlı ve doymamış polyester reçine döküm kalıpları için kalıp silikonu.

KeyPRIME PU 250: Epoksi, poliüretan ve poliüre uygulamaları öncesi taban astarı.

KeySEAL MC 132: Kalıp dökümü için yüksek performanslı poliüretan. Çimento tabanlı dekoratif nesnelerin dökülmesinde kullanılabilmektedir.

KeySEAL F 150: Özellikle otomotiv sektöründe ve diğer ilgili sektörlerde kullanılan endüstriyel filtrelerin üretiminde kullanılmaktadır.

KeySEAL 160: Otomotiv ve inşaat sektörlerinde, elastomerik parçaların dökülmesinde kullanılmaktadır.

KeySPORT PRS 725: SBR granül ve poliüretan bağlayıcı katman uygulamalarında, yüzey üzerindeki gözeneklerin kapatılmasında kullanılmaktadır. Yüzeyi, poliüretan uygulamasına hazır hale getirir.

KeySPORT 745: Çok yüksek mekanik özelliklere ve aynı zamanda yüksek aşınma direncine sahiptir. Çok işlevli spor komplekslerindeki zemin uygulamalarında, sıvı halde uygulanır ve esnek, kesintisiz bir yüzey kaplaması meydana getirir.

KeySPORT TC 760 UV: KeySPORT uygulamalarının, U.V ışınlardan ve yüksek aşınma etkisinden korunması amacıyla, yüzey kaplama maddesi olarak kullanılır.

KeyFLOOR 585: İki bileşenli, poliüretan tabanlı, kendi kendini tesviye eden, çözücü içermeyen bir yüzey kaplamasıdır. Dayanıklı ama esnek, aşınmaya dirençli, herhangi bir ek yeri içermeyen yüzey kaplaması meydana getirir. Temizliği ve bakımı son derece kolaydır.

KeyFLOOR 532: İki bileşenli, poliüretan tabanlı, kendi kendini tesviye eden, çözücü içermeyen bir yüzey kaplamasıdır. Dayanıklı ama esnek, aşınmaya dirençli, herhangi bir ek yeri içermeyen yüzey kaplaması meydana getirir. Temizliği ve bakımı son derece kolaydır. Elastomerik yapısı sayesinde, çatlakları kapatma özelliğine sahiptir.

KeyPOL RTS 879: Döner kalıp uygulamaları için uygun bir üründür. Endüstriyel malzemeler ve tasarım nesnelerinin bu ürün kullanılarak dökülmesinde çok iyi sonuçlar alınmaktadır.

KeyPOL M 855: Özellikle mobilya endüstrisinde, çok grift ve ters açılı nesnelerin üretiminde kullanılmaktadır.

KeyPOL M 860: Üzerinde oyuklar ve farklı derinliklerde özel desenler bulunan dekorasyon ve tasarım malzemelerinin üretimi için geliştirilmiştir.
 
KeyPOL M 870: Üzerinde oyuklar ve farklı derinliklerde özel desenler bulunan dekorasyon ve tasarım malzemelerinin üretimi için geliştirilmiştir.

KeyPOL M 890: Üzerinde oyuklar ve farklı derinliklerde özel desenler bulunan dekorasyon ve tasarım malzemelerinin üretimi için geliştirilmiştir.

KeyBOND 341: Emprenye lamine ahşap panel gibi malzemelerle, farklı tiplerde ahşap, metal ve özel plastik ürünlerinin birleştirilmesi amacıyla kullanılmaktadır.

KeyBOND F 380: Özellikle otomotiv, ağır iş makineleri, vakumlu temizleyiciler, kompresörler ve benzer endüstriyel kullanımlara yönelik filtrelerin üretiminde kullanılmaktadır.

KeyBOND F 348: Yoğun yapısı nedeniyle, dikey uygulama yerlerinde yapıştırıcı olarak kullanılmaktadır.

KeyBOND VD-38-2: Ahşap gibi gözenekli ve yüksek nem içeriğine sahip malzemelerin birleştirilmesinde kullanılmaktadır. Buna ek olarak, plastik, sert poliüretan, metal ve sandviç elamanları için bağlayıcı katman olarak da kullanılabilir.

KeyBOND SB 370: Lateks, Poliüretan ve kauçuk tabanlı halıların yapıştırılmasında, iç ve dış mekanlarda kauçuk yer kaplamalarının beton, metal ve asfalta yapıştırılmasında, poliüretan, ahşap, mantar ve metalik folyolar kullanılarak yapılan prefabrik hafif duvarların yapıştırılmasında, demir ve demir dışı metallerden yapılan sandviç panellerin ahşaba yapıştırılmasında, binalarda banyo, mutfak gibi ıslak zeminlerde fayans ve ses izolasyonu sağlayan mantardan veya SBR’den yapılmış panellerin yapıştırılmasında kullanılır.

KeyBOND 392 CP:  Soğutmalı konteynırların imalatında, bağlayıcı katmak olarak kullanılmaktadır.

KeyBOND SC 365: Yapay cam, lateks, poliüretan ve kauçuk tabanlı halıların ek yerlerinden birleştirilmesinde kullanılmaktadır. Aynı zamanda, prefabrik hafif duvarların birleştirilmesi için kullanılır.

KeyBOND MT-328: Mermer yüzey hazırlama ve güverte araç-gereçlerinin üretiminde kullanılan, çok güçlü bir yapıştırıcıdır. Buna ek olarak, yüksek viskozitesi sayesinde, metal ile metalin, metal ile mermerin ve metal ile ahşabın, dikey uygulamalarda herhangi bir akma meydana gelmeden birleştirilmesinde kullanılır.

Evonat B-511: Soğuk döküm poliüretan tabanlı bir bağlayıcı madde olup, özellikle EPDM gibi küçük granüllerin birleştirilmesinde kullanılmaktadır. Bu tip bileşiklerin temel uygulama alanları, çocuk parkları, spor tesisi zeminleri ve benzer yerlerdir.

Evonat B-512: Sıcak döküm poliüretan tabanlı bir bağlayıcı madde olup, özellikle EPDM gibi küçük granüllerin birleştirilmesinde kullanılmaktadır. Bu tip bileşiklerin temel uygulama alanları, çocuk parkları, spor tesisi zeminleri ve benzer yerlerdir.

Ravago Haber

  • Ravaber Ravago ailesine katıldı.

    Yılda 110.000 ton taşyünü üretim kapasitesi ile sadece Türkiye'nin değil bulunduğu coğrafyanın en büyük taşyünü üreticisi Ravaber, Rav...
    11 Ocak 2018
  • RAVAGO expands TPE manufacturing to China

    Luxembourg, Effective 18th of Feb, 2016, the Ravago Group     Luxembourg-based plastics supplier Ravago has further expanded its already-strong p...
    19 Ocak 2016